Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

voyage kelen percről percre

A kezdő csapat balról jobbra :  Lakatos László,  Nagy Szilveszter,  Ubránkovics Ádám, Rimay Benjamin,  Paholics Máté, Dollinger Gyula, Kiener Tamás ,  Bágya Attila ,  Visegrádi Bence,  Virok Viktor,  Nagy Csaba

A képen balról jobbra : Harmath Zsolt 1.asszisztens, Lakatos László Voyage SE csapatkapitány, Agócs Róbert játékvezető, Takács Zoltán Kelen SC csapatkapitány, és Ember Tibor 2. asszisztens.

1. perc : A Voyage SE kezdte a játékot.

4. perc : Stanga Szabót ugratja Jeront aki leviszi a szögletzászló felé , de Lakatos a legjobb ütemben tud szerelni szögletre. A kivágott labdát Szedlák jó erővel pontosan Nagy kapusunk kezébe lövi.

6. perc : Szedlák passzol Deláknak  aki Ubrankovics mellett mellel elviszi Jeronnak teszi ki , Kiener próbálja szerelni sikertelenűl, majd végül bedbást ajándékozunk a vendégeinknek

9. perc : A Kelen jön szabadrúgással amit Dela végzett el , de  Nagy parádés mozdulattal szögletre tolja.

11. perc : Nagy egy csellel elmegy a védője mellett,  bepasszol középre Viroknak , akit Stanga szabálytalanul szerel a tizenhatoson belűl . Virok végzi el a tizenegyes rúgást és biztos lábbal értékesítette a büntetőt.

1 - 0

15. perc : Dela  Stangát játsza meg , aki tizenhatról a bal kapufa mellé durrant .

18. perc : 35 méterről végez  el szabadrúgást a  Kelen.  Dela készülődik neki  , de a lövése a sorfalban álló Dollingerről kipattan Dóczi elé,  aki Takácsot játsza meg,  de Visegrádi megállítja a lendületüket.

22  perc : Egy igértesnek tűnő Kelen támadást ártalmatlanít   Nagy Szilveszter kapusunk,  mert két védő közt önfeláldozó mozdulattal  tudja kiütni a labdát a mezőnybe.

32. perc : Dollingert  buktatják a 16 jobb sarkánál . A Kelen középpályása Fehér Zoltán sárga lapot kapott a megmozdulásáért.

33. perc : Ubránkovics a térfelünk közepén állítja meg a Kelen támadást, de a spori a megmozdulását sárga lappal jutalmazza.

38. perc : Kiener egyedül tud megugrani a Kelen kapuja felé, Takács a Kelen csapatkapitánya veszi üldözőbe de az utolsó pillanatban a Kelen kapusa kétes ( és kényes ) szituációban menteni tud előle.

A Promtor utcai mérkőzésen jelen volt Bajkai János ( ex BLSZ játékvezető elnök Úr)   is aki az esettel pont vonalban állt és megdöbbentve tapasztalta , hogy egy bármilyen színű lap kiosztása eszébe sem jutott a  játékvezetőnek.

45.  perc : Nagy kapusunk hatalmas kirúgását kollegája Lénárt László tudja Kiener elől megszerezni.

Vége az első 45 percnek. A szünet pillanatképei  .

46. perc : Megkezdődött a második félidő.

48. perc : Virok Bágya Visegrádi összjáték után kellemetlen helyzetbe került a Kelen védelme .

54, perc : Virok már a Kelen kapusát is elfektetve a tuti gólhelyzetet sajnos elpuskázta.

55. perc : Kiener három védő fogságából szeretne a kapu felé törni , de a három testőr valamelyike rendesen letaposta a bal külső lábfejét a támadónknak. Sajnos kényszerű cserével elhagyta a pályát , és helyette Csatári állt be.

82- 83-84. perc : Sorozatos szabálytalanságok és szövegelések a Kelen részéről. Egymás után kapták a sárgákat. Dóczi , Takács , és Szabó Ferenc . A  játékvezető Agócs Róbert kiskönyvébe a mérkőzés ideje alatt 7 játékos lett regisztrálva.

85. perc : Paholics , Visegrádi  összjáték után Bágya góljával 2 - 0 -ra vezetünk.

2 - 0

87. perc : Dollinger 19 méterről elvégzett szabadrúgását Lénárt kapus a mezőnybe tudja öklözni.

89. perc : Bágyát buktatják a tizenhatoson belűl, a büntetőt saját maga végzi el és értékesíti.

3 - 0

92. perc : Agócs játékvezető véget vet a találkozónak.

A háromgólos gyözelemre háromszor éltetjük a csapatunkat. :  Voyage , Voyage , Voyage

Szikszai Olivérnek a Kelen mesterének a nyilatkozata, közvetlen a mérkőzés lefújása után: