Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Rojik - Voyage

A térfélválasztások után

1. perc : Voyage kezdte a játékot.

4. perc : A Visegrádinak visszaguritott labda többet sejtetett.

8. perc : Tizenegy méterre a kaputól lendült a láb de Nagy Szilveszter hárította Oláh Csaba lövését.

12. perc : Óriási lehetőség a Rojik kapuja előtt .  Nagy egy csellel elmegy a  szélen de a bepasszát sajnos mindhárom támadónk Bágya Visegrádi és Virok is  vagy eltörte vagy mellé rúgott , vagy el sem érte.

16. perc : Pekker Oláh Pekker összjáték után  a levegőbe kerül a labda amit Rimay kifejel a mezőnybe . A labdára Stranyóczky csap le aki nem teketóriázik és 35-ről a jobb kapufa mellé suhint.

17 perc : Újból az Oláh Pekker páros játéka . A megjátszott labdájukkal Kács nem tud mit kezdeni mert Virok mellel elviszi a játákszert . Visegráditól Rimay kapja , majd újból Virok Visegrádi összjáték de két állja a labda útját , és megakadt a támadásunk.

19. perc : A gól előtti pillanatban mielőtt Oláh elé kerül a labda........................

és a gól utáni pillanat

1 - 0

22. perc : Bágya a baloldalon kiszorított helyzetben már nem tudta megjátszani sem Virokot sem a hosszún érkező Dollingert és a  támadásunk csak  úgy látszik , hogy gólt értünk el.

26. perc : Folyamatosan támadás alatt tartjuk a hazaiak kapuját,  és a képen jól látható hogy ha kellett nyolcan  is védekeztek a Rojik játékosai.

31. perc : Ubránkovics 30-ról lövésre szánja el magát,  de sajnos magasan a léc főlé lő.

33. perc : Bágya Ubránkovics  Paholics majd újra  Ubrankovics a labda útja . Nagy Csabához előtt a lehetőség  aki egy csel után Paholiccsal játszik össze, de sajnos nem érte el , és a már mint többször is jó ütemben érkező Stranyóczky  fel tud szabadítani.

38. perc : Pekker beadása  balról a szabadon álló Oláh elé kerül,  és a  tizenhatos vonala előtt  kapásből ellövi , de olyan kiflit sikeredett rúgnia  , hogy a másik oldalon taccsal jöhetünk.

A félidő végéig a két tizenhatos közt folyt a játék , de mindkét csapat felejthetőt alakított.

46. perc : Zimonyi játékvezető félidei pihenőt rendel el kettős sípszavával.

Seyedali Seyed többhetes kihagyás után a második félidőre  állt be Visegrádi helyére.

A bal belső combon ért sérülése még mindig nem jött teljesen rendbe, de megpróbálta a játékot ami nem igazán sikeredett jól a tőle elvárhatótól.

46. perc : A hazaiak índítják útjára a labdát a második félidő megkezdésekor.

48. perc: Lakatos kergeti Oláhot aki beleül a védőnk ölébe de a játékvezető fordítva ítéli meg a helyzetet. Szabadrúgással jön a Rojik. Starnyóczky ellőtt labdáját Rimay kifejeli Seyedali elé. Megpróbál két védő közt meglépni de útját tudják állni.

48. perc : Paholics középre lőtt lövését a kapus mellre fogva simán fogja.

53. perc : Bágya bal oldali jobb alsó sarkos lövését Bacsa Zsolt a hazaiak kapusa biztos kézzel fogta.

56. perc : A képen jól látható ,hogy Virok semmi szin alatt nem a kapus kezéből/ről/ lopta /rúgta/ el a labdát. Sajnos mint már tudjuk a végeredményt tekintve , hogy a játékvezető Zimonyi Péter hibás döntést hozott ez ügyben , mert szabadrúgást ítélt a hazaiaknak. Azt is meg lehet kockáztatni, hogy mérkőzést befolyásoló döntés volt 1 - 0-ás hazai vezetésnél.

60. perc : A bal alsó felé tartó labdát Nagy kapusunk szögletre tolja.

63. perc : Rojik indítás. Rimay mőgé rúgták volna be a labdát , de mivel nem tudta fejjel elérni a keze is besegített a támadás megakadályozásában . Sárgalap nekünk,   és szabadrúgás nekik lett a végeredmény.

67. perc : Igéretesnek tűnő szabadrúgást végezhettünk el 25 méterről.

A képen a készülődés előtti pillanatok.

Sajnos Dollinger jóval fölé mellé rúgta.

72. perc : Rojik szögletből jöhetünk ki de az Ubránkovics Seyedali akció megakad Rédei közbelépésével.

A 75. perctől bedobás bedobást követ, Mindkét csapat eredményes szeretne lenni , de mindkét oldalon ugyanazon hibák és erények mellett nagyon meddőek a támadások.

77. perc : Dollinger nem ért egyet a játékvezető döntésével ezért a földhöz vágja a labdát amiért jogosan megkapja a sárgáját.

79. perc : Ubránkovics 20 méterről a kaputól szabadrúgás végez el , de egy fél méteres a tévedése a főlső léc fölé.

82. perc : Nagy Szilveszter kapusunk mindenkire szívbajt hozott a egy kiszaladásával, még szerencse , hogy Lakatos az utolsó pillanatban szerelni tudta a gólra éhes hazaiak támadóját.

A 92. percben a játékvezető véget vetett a találkozónak

A Rojik és a Voyage  edzőinek a nyilatkozatai a mérkőzés után.

Stranyóczky László

Nekünk élet halál meccs volt nagyon kellet ez a három pont a benntmaradásunkhoz. Remélem elértük azt amit kitűztünk célul.

Köszönjük a sportszerű játékot, gratulálok a Voyage együttesének az idényben elért remek teljesítményükért.

Bajnóczi Tamás

A tétnélküliség motiváltalanságot szült, ez lett eredménye.

Ellenfelünknek szüksége volt a pontokra, Ők ennek megfelelő létszámban jelentek meg és így  léptek pályára. Megérdemelt a fyőzelmük